Nergal wystąpił ze Slayerem (wideo)


2019.06.05

opublikował:

Nergal wystąpił ze Slayerem (wideo)

fot. Instagram / behemothofficial

Kiedy w listopadzie Slayer występował w łódzkiej Atlas Arenie, fani byli przekonani, że to dla nich ostatnie spotkanie z thrashową legendą. Grupa nie mogąc się rozstać ze sceną zdecydowała jednak o wydłużeniu pożegnalnej trasy, dzięki czemu kwartet zawitał do nas raz jeszcze. Wczorajszy występ Slayera w Arenie Gliwice miał być już definitywnie ostatnim koncertem grupy w Polsce.

Jak przystało na ostatnią trasę w karierze Amerykanie zaprezentowali przekrojowy set, podczas którego nie zabrakło utworów z początków działalności, najbardziej klasycznych kompozycji oraz materiału z ostatniego albumu „Repentless”. Występ gwiazdy poprzedził koncert Behemoth. Nergal i jego koledzy towarzyszyli Slayerowi podczas pożegnalnej trasy po Stanach, teraz mogli wesprzeć ikoną także na swoim terenie.

Dziękujemy Polska!! To był dla nas mega ważny dzień… byliście absolutnie spektakularni – dziękowali na Instagramie po koncercie muzycy.

Wczorajszy wieczór z pewnością pozostanie na zawsze w pamięci lidera Behemoth. Muzycy Slayera zaprosili Nergala do wspólnego wykonania „Evil Has No Boundaries”, czyli utworu otwierającego debiutancki album thrashowych gigantów „Show No Mercy”. Zobaczcie amatorski zapis wspólnego występu.

Slayer – 4 czerwca 2019 – Arena Gliwice – setlista:

Repentless
Blood Red
World Painted Blood
Postmortem
Hate Worldwide
War Ensemble
Gemini
Disciple
Mandatory Suicide
Chemical Warfare
Payback
Evil Has No Boundaries ft. Nergal
Born of Fire
Seasons in the Abyss
Hell Awaits
South of Heaven
Raining Blood
Black Magic
Dead Skin Mask
Angel of Death

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Magick is happening tonite again Gliwice, Poland!!🙌 @slayerbandofficial

Post udostępniony przez Behemoth (@behemothofficial)

 

Polecane

Share This