Nick Cave and the Bad Seeds wrócą do Polski na dwa koncerty


2021.05.25

opublikował:

Nick Cave and the Bad Seeds wrócą do Polski na dwa koncerty

foto: P. Tarasewicz

Z wiadomych powodów nie udało się w 2020 i 2021, ale bardzo liczymy na to, że 2022 będzie już bezpieczniejszy. Nick Cave & The Bad Seeds ogłosili plany pierwszej od czterech lat trasy koncertowej, obejmującej dwa polskie przystanki – artyści pojawią się 7 sierpnia 2022 w Arenie Gliwice i 8 sierpnia 2022 w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Organizatorem koncertów będzie Alter Art.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się 27 maja 2021 o 10:00 Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje 28 maja 2021 o 10:00.

Sprawdź także: Czy Andrzej Piaseczny opi*przył Nergala za publikowanie prywaty ze swoich urodzin? Co powiedziałby prezesowi PiS, żeby przemówić mu do rozsądku?

Założony po rozpadzie The Birthday Party w 1982 roku zespół do tej pory wydał 17 albumów studyjnych, poczynając od „From Her To Eternity” w 1984 roku, po najnowszą płytę Bad Seeds „Ghosteen”, która została powszechnie przyjęta jako ich najlepsze wydawnictwo. Nick Cave & The Bad Seeds, jeden z najbardziej uznanych przez krytyków artystów, sprzedał do tej pory ponad 5 milionów albumów na całym świecie. Ich wpływ był głęboki i daleko idący, a wielu artystów opisuje ich twórczość jako ogromną inspirację. Nick Cave & The Bad Seeds nadal pozostają niezrównanym zespołem koncertowym i przeciwstawiają się oczekiwaniom.

Polecane

Share This