Nick Jonas wie kim jest


2010.01.23

opublikował:

Nick Jonas wie kim jest

Nick był do tej pory uważany za najpoważniejszego członka Jonas Brothers, ale teraz zapewne zyska opinię najbardziej zapracowanego z braci Jonasów.

Wiosną 2009 roku, kiedy pozostali członkowie bandu odpoczywali, Nick udał się do Nashville, aby nagrać swój pierwszy, solowy album.

Nick Jonas & Administration to projekt muzyczny, który oprócz Nicka tworzą muzycy od dawna związani z branżą muzyczną – byli członkowie legendarnego zespołu Prince’a – New Power Generation. Ich album zatytułowany „Who I Am” ukaże się 1 lutego 2010 roku. Promujący go singiel o tym samym tytule, co płyta ukaże się w połowie stycznia. Premierowe wykonanie „Who I Am” miało miejsce 2 grudnia podczas Grammy Nomination Concert Live. Za produkcję odpowiada Jonas oraz producent John Fields znany ze współpracy z gwiazdami Disneya: Demi Lovato, Miley Cyrus i Jonas Brothers. Fields jest również basista The Administration.

„Napisałem pięć, sześć piosenek, które leżały mi na sercu (…) – mówi Nick – „To kawałki nie do końca pasujące do Jonas Brothers, ale uważam, że będą doskonałe dla kogoś innego”. Jonas opisuje styl płyty jako „heart & soul” „ To połączenie R&B, soulu z czymś w stylu popowo-rockowym” – mówi – większość utworów nagrywana była na żywo, graliśmy wszyscy razem. Mają surowe rockowo-soulowe brzmienie rodem z przełomu lat 60-tych i 70-tych”.

Nazwa zespołu jak i tytuły niektórych utworów jak „Rose Garden”, „Olive & The Arrow”, Conspiracy Theory” i „State Of Emergency” zostały zainspirowane przez znaną wszystkim fascynację Jonasa prezydenturą.

Pojawiające się ostatnio plotki o rozpadzie Jonas Brothers, Nick podsumowuje: „To zabawne słyszeć o rozpadzie, kiedy mamy przed sobą naprawdę pracowity rok”. Pozostali bracia w pełni popierają solowy projekt Nicka: ”nagrał fantastyczną płytę i jesteśmy z niego bardzo dumni”.

1. Rose Garden

2. Who I Am

3. Olive & An Arrow

4. Conspiracy Theory

5. In The End

6. Last Time Around

7. Tonight

8. State Of Emergency

9. Vesper`s Goodbye

10. Stronger (Back On The Ground)

DVD – zawiera 8 utworów nagranych podczas występu na żywo formacji Nick Jonas & The Administration z albumu ‘Who I Am’ w legendarnym Capitol Records studio w Los Angeles.

1. Rose Garden (video)

2. Who I Am (video)

3. Olive & An Arrow (video)

4. Conspiracy Theory (video)

5. In The End (video)

6. Last Time Around (video)

7. Tonight (video)

8. State Of Emergency (video)

Polecane

Share This