Nickelback nie wystąpią w Polsce. Grupa odwołała całą trasę


2015.08.17

opublikował:

Nickelback nie wystąpią w Polsce. Grupa odwołała całą trasę

Zaplanowany na 13 października łódzki koncert zespołu Nickelback nie dojdzie do skutku. Na pocieszenie mamy dla Was wiadomość, że podobny los spotkał wszystkie występy, jakie grupa miała zaplanowane na ten rok. Z uwagi na konieczny dłuższy wokalny odpoczynek Chada Kroegera z Nickelback zespół musi odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 2015 rok na trasie No Fixed Adress World Tour – czytamy w oświadczeniu organizatora, agencji Live Nation. Poniżej jego pełna treść z zachowaniem oryginalnej pisowni.

Warszawa, 14 sierpnia 2015 – Pokryty wielokrotną platyną rockowy zespół NICKELBACK zmuszony jest odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 2015 rok na trasie No Fixed Address Tour z uwagi na dłuższy okres odpoczynku wokalnego zaleconego głównemu wokaliście grupy Chadowi Kroegerowi. Kroeger, u którego w czerwcu zdiagnozowano torbiel na strunach głosowych, przeszedł niedawno operację i – zgodnie z zaleceniami lekarskimi – musi oszczędzać głos przez kolejne 6 – 9 miesięcy, aby w pełni wyzdrowieć. Bilety można zwracać w punkcie ich zakupu. Szczegóły na stronach internetowych Live Nation, Eventim, Ticketmaster, Ebilet i www.nickelback.com.

Nickelback odwołał drugą część trasy po Ameryce Północnej w czerwcu tego roku, gdy na strunach głosowych Chada Kroegera zdiagnozowano operacyjną torbiel. Zespół planował wrócić na trasę po Europie we wrześniu, ale – mimo zadowolenia lekarzy z efektów operacji – okazało się, że Kroeger wymaga dłuższej rekonwalescencji w celu całkowitego wyleczenia.

„Jest nam bardzo przykro, że nie spotkamy się z naszymi fanami na trasie jesienią tego roku, ale zdrowie Chada jest teraz najważniejsze. Dzięki odpowiedniej ilości czasu mamy nadzieję odzyskać go jeszcze mocniejszego i lepszego niż wcześniej. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wyrozumiałość i liczymy, że wrócimy na trasę i zagramy dla Was już wkrótce”.

Polecane

Share This