Nickelback: Słyszeliśmy, że polska publiczność jest najlepsza


2013.09.06

opublikował:

Nickelback: Słyszeliśmy, że polska publiczność jest najlepsza

Nickelback nigdy nie grało w Polsce, ale staraliśmy się przyjechać już od dłuższego czasu, aż w końcu nadarzyła się okazja. Jesteśmy podekscytowani występem w Polsce, słyszeliśmy że polska publiczność jest najlepsza – mówi Mike Kroeger, basista Nickelback. Muzyk obiecuje, że zespół da z siebie wszystko podczas koncertu na Torwarze: Co wieczór gramy te same piosenki, ale każdego wieczoru mamy inną publiczność fanów Nickelback, więc każdy występ jest zupełnie inny. Najbardziej ekscytującą rzeczą jest publiczność i ich reakcja na muzykę oraz cały występ.

Ostatnią płytą w dotychczasowej karierze Nickelback jest wydana w 2011 roku „Here Now Now”. Podczas warszawskiego występu publiczność usłyszy jednak przekrojowy set, pełen hitów znanych z czołowych miejsc list przebojów. Muzycy Nickelback dochodzili do swojego gwiazdorskiego latami, dlatego Mike Kroeger za każdym razem podkreśla, że młodzi muzycy powinni wytrwale dążyć do celu i nigdy się nie poddawać. Najcięższą rzeczą w byciu nowym artystą jest zdecydowanie wytrwanie razem w trudnych chwilach, których na pewno nie zabraknie, dają ci one poczucie że twoja ciężka praca nie przynosi rezultatów. Zawsze prościej jest się poddać, ale pracujcie dalej i nie słuchajcie ludzi którzy mówią, że wam się nie uda – zachęca Mike.

Interesuje Was, czego słucha basista Nickelback? Okazuje się, że muzyk sięga po znacznie cięższe rzeczy od twórczości swojego zespołu. Inspiruje mnie ciężka muzyka, teraz moim ulubionym zespołem jest Meshuggah – deklaruje Mike Kroeger. Już na początku listopada przekonamy się, czy wpływy twórczości Meshuggah w jakikolwiek sposób przenikają do koncertowego brzmienia Nickelback.

Nickelback wystąpią 2 listopada w Warszawie (Torwar). Supportem jest formacja Skillet. Bilety na koncert są dostępne pod tym  linkiem. Ich ceny wahają się w przedziale 161 – 193 złote.

Polecane

Share This