Nicki Minaj nie obraziła Cher

Między Nicki Minaj a Cher wywiązała się na Twitterze mała kłótnia. Ostatecznie panie doszły do porozumienia.


2011.11.28

opublikował:

Nicki Minaj nie obraziła Cher

Poszło o wersy Minaj z utworu „Did It On `Em”. W piosence padają m.in. następujące słowa: „If you could turn back time – Cher / You used to be here but now you gone – Nair”. Pierwsza część jest nawiązaniem do hitu Cher z 1989 roku, natomiast Nair to krem do depilacji włosów.

W gruncie rzeczy wersy te odnosiły się do rapowej rywalki Minaj,  Lil Kim, i jej dawnej popularności, jednak, jak pokazują wpisy na Twitterze, również sama Cher początkowo potraktowała ten fragment jako atak na siebie.

Gdy jeden z fanów wokalistki zwrócił uwagę na powyższe słowa, ta odpisała na Twitterze: „Widziałam już niejedną osobę, która kiedyś błyszczała, a dziś jest zapomniana. To nic wielkiego!”.

Na powyższy wpis bardzo nerwowo zareagował chłopak Minaj, Scaff Beezy: „Cher, posłuchaj lepiej tego fragmentu, zanim zaczniesz pisać głupoty… Czy wiesz w ogóle, czym jest metafora w rapie?!”.

Do całej dyskusji włączyła się sama Minaj: „Cher, przestań”.

Ostatecznie Cher zdała sobie sprawę, że w wersach Nicki nie ma nic obraźliwego. „Macie rację! Popełniłam błąd!”, napisała po jakimś czasie. „Ktoś powiedział, że zostałam tam zdissowana… W przeszłości wielokrotnie spotykała mnie taka sytuacja, więc zamiast przesłuchać ten utwór, po prostu włączyła się we mnie reakcja obronna. Powinnam się lepiej zachować!”.

Polecane