Nicki Minaj nie pisze własnych tekstów?


2015.11.20

opublikował:

Nicki Minaj nie pisze własnych tekstów?

Zabawna sprawa – nie tak dawno Meek Mill oskarżał o korzystanie z ghostwritera Drake`a, teraz… z podobnymi oskarżeniami spotkała się partnerka Milla Nicki Minaj. Safaree Samuels, amerykański raper znany głównie z tego, że jest byłym chłopakiem Nicki, twierdzi, że ma dowody na to, że to właśnie on pisał teksty na płyty  „The Pinkprint”, „Pink Friday: Roman Reloaded” i „Pink Friday” oraz do singli „Feeling Myself”, „Only”, a także remiksu „Flawless” Beyonce. Safaree żąda udziału w zyskach i zapowiada, że jeśli nie dogada się z Nicki, skieruje sprawę do sądu.

Samuels deklaruje, że dysponuje nagraniami ze studia, na których widać, jak pracuje nad tekstami Nicki. Tak przynajmniej mówią osoby z otoczenia rapera, na które powołuje się TMZ.com.

Nicki i Safaree poznali się na początku tego tysiąclecia. Przez jakiś czas występowali wspólnie w grupie Hoodstars, wtedy także zostali parą. Rozstali się w ubiegłym roku po spędzeniu razem 12 lat. Samuels czuwał nad nagraniami dwóch pierwszych płyt Nicki.

Polecane

Share This