Nicki Minaj prezentuje „Ganja Burn”


2018.08.14

opublikował:

Nicki Minaj prezentuje „Ganja Burn”

foto: kadr z wideo

W miniony piątek do sieci trafił nowy album Nicki Minaj zatytułowany „Queen”. Dziś raperka prezentuje nowy promujący go teledysk. Nicki zilustrowała otwierającą album piosenkę „Ganja Burn”.

Pierwotnie premierę „Queen” zaplanowano na połowę czerwca. Nicki wbrew wytwórni zdecydowała się jednak wówczas przełożyć ją na 10 sierpnia. Mało brakowało, a wydawnictwo ukazałoby się jeszcze tydzień później, ponieważ raperka do ostatniej chwili miała problem z uzyskaniem zgody na wykorzystanie sampla z piosenki Tracy Chapman. Ostatecznie Chapman nie wyraziła zgody, przez co utwór „Sorry” wyleciał z „Queen” w ostatniej chwili. – Siostra powiedziała „nie” – przyznała na Twitterze Minaj.

Z racji na problem z samplami na „Queen” zabrakło Nasa, który dograł się do „Sorry”. Nicki gościnnie wsparli za to Eminem, Labrinth, Future, Swae Lee z Rae Sremmurd, Lil Wayne, Ariana Grande, The Weeknd i Foxy Brown.

 

Nicki przyjedzie do Polski

Po premierze “Queen” Nicki szykuje się do trasy, w której będzie jej towarzyszył Future. “NickiHndrxx Tour” startuje we wrześniu w Stanach, na początku 2019 trasa przeniesie się do Polski. 24 lutego Minaj i Future dotrą do Polski, by wystąpić w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas “NickiHndrxx Tour” będzie ich wspierać trójka artystów. Pierwszym ujawnionym gościem jest budzący szereg kontrowersji Tekashi 6ix9ine. Nicki i 6ix9ine zaprezentowali niedawno wspólny utwór “FEFE”. Oprócz niego raperkę w ostatnim czasie mogliśmy usłyszeć m.in. w singlach wspomnianej już Ariany Grande, Elli Mai oraz Big Seana.

 

Raperka ma własną audycję

Nicki Minaj dołączyła do grona muzyków mogących się pochwalić własną audycją radiową. Pierwszy odcinek „Queen Radio” wyemitowano na antenie Beats 1 na dzień przed premierą albumu. To właśnie podczas programu Nicki poinformowała, że w wyniku braku zgody Tracy Chapman usuwa z tracklisty jeden z utworów, ale dzięki temu wraca do daty 10 sierpnia. Czy Nicki wkręci się w nową rolę na dłużej, czy też użyła „Queen Radio” jedynie do celów promocyjnych przy okazji premiery albumu, tego dowiemy się wkrótce.

Polecane

Share This