Nicki Minaj w filmowej adaptacji hitowej gry


2018.12.25

opublikował:

Nicki Minaj w filmowej adaptacji hitowej gry

fot. mat. pras.

Nicki Minaj dołączyła do obsady „Angry Birds 2”, animacji będącej adaptacją popularnej gry wideo. Kontynuacja filmu z 2016 trafi na ekrany kin 16 sierpnia. Nie wiadomo jeszcze, której postaci głosu użyczy raperka, wiemy natomiast, że obok znanych z pierwszej części Jasona Sudeikisa, Josha Gada, Billa Hadera, Danny’ego McBride’a i Petera Dinklage’a oprócz Nicki pojawią się Leslie Jones, Awkwafina, Sterling K. Brown, Lil Rel Howery, Zach Woods i inni. Reżyserem filmu jest Thurop Van Orman, któremu pomaga John Rice.

Nicki nie jest pierwszą artystką zaangażowaną do roli w „Angry Birds”. W pierwszej części postać o imieniu Willow mówiła głosem Charli XCX.

Raperka ma póki co w swoim filmowym portfolio trzy role – mogliśmy ją oglądać w trzeciej części „Barbershopu” opatrzonej podtytułem „Na ostro”, gdzie obok Minaj pojawili się m.in. Ice Cube, Common i Eve, w „Innej kobiecie” z Cameron Diaz w roli głównej, a także w animacji „Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów”.

Autorka płyty „Queen” rusza wkrótce na podbój Europy. Niestety, wbrew wcześniejszym zapowiedziom artystce nie będzie towarzyszył Future. Jego miejsce zajmie Juice WRLD. 24 lutego artyści wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie.

Polecane

Share This