Nicki Minaj z klipem do „Hard White”


2019.02.01

opublikował:

Nicki Minaj z klipem do „Hard White”

fot. kadr z wideo

Nicki Minaj promuje już swój ostatni album na koncertach, ale mimo to nie zapomina o publikacji kolejnych teledysków. W sieci właśnie pojawiło się wideo towarzyszące utworowi „Hard White”.

Po koncertach w Australii artystka zmierza do Europy, w której odwiedzi również Polskę. 24 lutego rapera wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. W roli supportu na scenie pojawi się Juice WRLD, który ze względów logistycznych zastąpił Future’a.

Nicki Minaj przywiezie do Polski złote jednorożce

Australijskie koncerty Nicki i jej występ na gali MTV EMA pozwoliły nam przyjrzeć się scenie, którą artystka przygotowała na trasę promującą „Queen”. Ostatnie występy Nicki Minaj przy okazji gali MTV jednoznacznie sugerują wygląd nadchodzącej trasy koncertowej. Złote klatki, chińskie towarzyszące piosence „Chun Li”, bajeczne palmy, złote jednorożce, gigantyczne różowe konie i wszystkie kolory lateksu – to tylko część nowych atrybutów scenicznych artystki, z którymi pojawiła się podczas ostatnich publicznych występów dla MTV. Prawdopodobnie podobnie będzie wyglądać scenografia w Polsce.

Polecane

Share This