Nicole Young stawia irracjonalne zarzuty Dr. Dre

"To akt zdesperowanej kobiety" - komentują osoby z otoczenia Dre.


2020.09.19

opublikował:

Nicole Young stawia irracjonalne zarzuty Dr. Dre

foto: mat. pras.

W sprawie rozwodowej Dr. Dre i Nicole Young na stole leżą gigantyczne pieniądze, nic więc dziwnego, że obie strony zaciekle walczą o swoje. Wydaje się jednak, że żona zabiegając o zabezpieczenie swojej przyszłości poszła za daleko, ponieważ zarzuca muzykowi, że przywłaszczył sobie ich wspólne dobra w postaci… znaków towarowych „Dr. Dre” i „The Chronic”.

Zdaniem Nicole zachowanie Dre „ujawnia prawdziwą naturę jego charakteru lub jego brak”. Kobieta twierdzi, że znaki towarowe w postaci ksywki artysty i tytułu jego klasycznego albumu to ich wspólne dobre. Tyle, że „The Chronic” ukazało się, zanim producent i Nicole się poznali, o jego ksywce nawet nie wspominając.

Sprawdź też: Żona Dr. Dre żąda gigantycznych alimentów. Znamy kwotę

TMZ cytuje osobę z bezpośredniego otoczenia Dre, który odpiera zarzuty dosadnym komentarzem:

To akt zdesperowanej kobiety, która w końcu zdała sobie sprawę, że umowa przedmałżeńska, którą podpisała, nie była dla niej wygraną na loterii.

Niestety, wydaje nam się, że to nie koniec niespodzianek związanych ze sprawą rozwodową Dre i Nicole. Youngowie byli małżeństwem przez 24 lata, ale teraz rozstają się z powodu „niemożliwych do pogodzenia różnic”. Nicole domaga się od męża blisko dwóch milionów dolarów miesięcznie alimentów, tłumacząc tę kwotę wysokimi kosztami życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dr. Dre (@drdre)

Polecane