Nie będzie nowego terminu. Koncert Stinga i Paula Simona odwołany


2015.03.11

opublikował:

Nie będzie nowego terminu. Koncert Stinga i Paula Simona odwołany

Informowaliśmy, że w związku z chorobą Stinga planowany na piątek koncert duetu Paul Simon & Sting w krakowskiej Tauron Arenie nie odbędzie się. Początkowo mówiło się jedynie o zmianie terminu, ale organizatorzy wystosowali oświadczenie, w którym czytamy, że koncert nie dojdzie do skutku.

Oto treść komunikatu Live Nation Polska:

Live Nation z wielkim żalem zmuszone jest dziś poinformować, że koncerty Paul Simon & Sting On Stage Together wcześniej zaplanowane na ten piątek, 13 marca w Tauron Arenie Kraków oraz na sobotę, 14 marca w The O2 Arena w Pradze zostały odwołane.

Jak informowaliśmy wcześniej w tym tygodniu, lekarz rozpoznał grypę u Stinga, która powiązana jest z wysoką gorączką. W związku z chorobą Sting został zmuszony do odwołania obydwu koncertów oraz do pozostania  w domu w Nowym Jorku, gdzie artysta odzyskuje siły i powraca do zdrowia. W ciągu ostatnich 2 dni dołożono wszelkich starań, by przełożyć w/w występy. Niestety ze względu na wcześniejsze zobowiązania wykonawców i problemy logistyczne nie byliśmy w stanie przełożyć koncertów na inny termin.

Obaj artyści głęboko żałują, jeśli zaistniała sytuacja rozczarowała fanów i spowodowała jakiekolwiek niedogodności.

Zwrot biletów na koncert w Krakowie:

Fani, którzy kupili bilety przez strony internetowe proszeni są o:

Odesłanie biletów i paragonu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie (klik )  na adres:

EVENTIM Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 25

00-508 Warszawa

Z dopiskiem: ZWROT

W przypadku zagubienia paragonu prosimy dołączyć wypełnione oświadczenie. Również do pobrania ze strony internetowej (klik ).

Zwrot dokonany zostanie najpóźniej do 14 dni od daty odebrania przesyłki przez Eventim, z prawidłowo wypełnionymi i dostarczonymi dokumentami.

Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, mogą dokonać zwrotu w punktach  już od dnia dzisiejszego (11 marca). Prosimy o zabranie ze sobą biletu oraz paragonu fiskalnego.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z info@eventim.pl.

Bardzo prosimy o dokonanie zwrotów do dnia 1 czerwca 2015 r.Polecane

Share This