Nie będzie reaktywacji Pink Floyd


2012.01.04

opublikował:

Nie będzie reaktywacji Pink Floyd

Plotka o wspólnym występie Pink Floyd i Paula McCartneya na Olimpiadzie w Londynie pojawiła się po raz pierwszy w „London Evening Standard”.

Podobnie jak sir Paul, tak i oni stanowią ważną część kultury narodowej ostatnich 40 lat. W momencie, gdy oczy całego świata będą zwrócone na Londyn, ich występ wydaje się logiczny. Miejmy nadzieję, że wszystko zostanie potwierdzone w najbliższych tygodniach – donosił informator gazety.

Komunikat pojawił się szybciej, niż tajemniczy informator sądził. Tyle że jego wydźwięk jest zupełnie inny od zapowiadanego.

– David Gilmour może potwierdzić, że w doniesieniach tych nie ma cienia prawdy – powiedział przedstawiciel Gilmoura na łamach NME.com.

Przypomnijmy, że ostatni występ Pink Floyd odbył się w 2005 roku na imprezie Live 8.

Nie będzie reaktywacji Pink Floyd

Szansa na reaktywację Pink Floyd pojawiła się przed kilkunastoma dniami, kiedy to podczas londyńskiego występu „The Wall Live” na scenie obok gospodarza Rogera Watersa pojawili się dwaj pozostali członkowie zespołu – David Gilmour i Nick Mason. Panowie wykonali wówczas wspólnie dwa utwory.

Nadzieje na dalsze koncerty rozwiał jednak Waters. Muzyk powiedział na antenie BBC Radio 4:

– Jestem niesamowicie szczęśliwy, że mogłem występować w tej kapeli. Wykonaliśmy razem kawał dobrej roboty, ale nie mam zamiaru robić tego po raz kolejny.

Popularne newsy

Polecane

Share This