Nie doczekamy się nowej muzyki Te-Trisa?


2019.10.15

opublikował:

Nie doczekamy się nowej muzyki Te-Trisa?

foto: Gniewko Głogowski

Wygląda na to, że perspektywa premierowej muzyki Te-Trisa oddala się. Latem artysta przyznał, że niewykluczone, iż nie będzie już nagrywał. Teraz potwierdza to wpisem opublikowanym w facebookowej grupie Tetmusic Fambase.

Aktualnie moje życie zmierza w stronę, która mocno ogranicza mi możliwość skupienia się na własnej twórczości. Pracuję, po raz pierwszy totalnie legit, na etacie itd. Od rana do wieczora, na szczęście z muzyką i dla muzyki. Chociaż w jakimś stopniu od strony, która jest dla mnie całkiem nowa. Sporo wyzwań, nauki i odnajdywania się w świeżych tematach – napisał artysta.

Czym dokładnie zajmuje się Te-Tris? Tego artysta nie chce zdradzać. Warto jednak zwrócić uwagę, że w opisie jego profilu na Instagramie pojawiła się informacja sugerująca, że Tet zajął się A&R. Czy to znaczy, że raper i producent poszukuje nowych talentów dla jednej z dużych wytwórni? Raper przyznaje, że jest otwarty na spotkania z fanami w Warszawie, co może być potwierdzeniem teorii, iż związał się z jednym z fonograficznych gigantów.

Nie będę wyskakiwać z detali, bo chciałbym, żeby moja praca mówiła kiedyś za mnie. To zupełnie nowa sytuacja i perspektywa, ale przez to, że łeb muszę mieć na wysokich obrotach, czuję się bardziej niż dobrze – czytamy w jego poście.

Polecane

Share This