„Nie potraficie zarządzać własnym czasem” – Peja o ludziach narzekających na nudę


2020.03.21

opublikował:

„Nie potraficie zarządzać własnym czasem” – Peja o ludziach narzekających na nudę

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

W Polsce obowiązuje kwarantanna w związku z pandemią koronawirusa – zamknięte są szkoły oraz placówki kulturalne: kina, muzea, teatr. Do tego nieczynne są puby, kluby, bary. Rządzący, lekarze oraz znane osobistości apelują do Polaków o pozostanie w domach, co pozwoli zmniejszyć ryzyko zarażenia się Covid-19. Niektórzy jednak nie stosują się do zaleceń i bagatelizują zagrożenie. Temat poruszył m.in. Żabson, który skrytykował ludzi imprezujących nad Wisłą.

Teraz swoje zdanie wyraził Peja. Na Instagramie zamieścił urywek z filmu „Mroczny rycerz”, w którym Joker dezynfekuje ręce. Na początku stwierdził, że nigdy nie miał tak wysuszonych rąk od ciągłego mycia, a później poruszył temat kwarantanny i zwrócił się do osób, które narzekają na nudę w obliczu kwarantanny.

Jeśli tak bardzo nudzisz się w chacie chętnie się z Tobą zamienię. Nie mam nic przeciwko leżeniu w łóżku przez dwa tygodnie z żoną u boku oraz obowiązkowym zestawem ulubionych filmów, książek (lub tych nieobejrzanych/nieprzeczytanych), chipsami, czekoladą i dobrą muzyką. Więc błagam Was, nie piszcie już więcej o nudzie skoro nie potraficie zarządzać własnym czasem – napisał Peja.

Polecane

Share This