Nie tylko Kubańczyk. Raperzy wzięli udział w nagraniu Familiady


2021.09.01

opublikował:

Nie tylko Kubańczyk. Raperzy wzięli udział w nagraniu Familiady

fot. fb.com/Kubanczyk.Produkcja

Kubańczyk chwalił się wczoraj zdjęciem z planu Familiady, na którym pozował z Karolem Strasburgerem. Podobną fotką może się pochwalić Krupek, a na profilach VBS-a, VIX.Na i strzygącego raperów Borysa Kaltermanna znajdziemy wspólne zdjęcie całej drużyny z legendą polskiej telewizji, gospodarzem programu, który utrzymuje się na antenie od 1994 roku. Z profili każdego z wymienionych panów dowiadujemy się, że pojawili się na planie, by wziąć udział w odcinku, którego emisję zaplanowano na 26 września.

– Tak się kończą głupie pomysły – komentuje udział w Familiadzie Krupek. Kubańczyk zapytany, skąd pomysł na udział w teleturnieju, odparł: – Zadzwonił do mnie Borys, czy idziemy, zebraliśmy ekipę i poszliśmy się dobrze pobawić. Vixen dał takiego hita, że będzie hitem YouTube jak lamy. Jeśli jakimś cudem nie wiecie, co to „lamy”, zapraszamy do obejrzenia poniższego wideo.

Do 26 września jeszcze trochę, ale już teraz mamy dla Was spoiler: drużyna raperów nie weszła do finału. – Było blisko, dobrze szliśmy na początku, potem nas dogonili, ale co najważniejsze, będą memy. Oglądajcie ten odcinek, bo to jest hit sezonu – zapewnia Krupek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez VIX.NOVE🖤 (@vixenoficjalny)

Polecane

Share This