Nie załapaliście się na krzyżówki z Quebo w kiosku? Nic straconego

Ci, którzy zdecydowali się pozostać w domach, nie są na straconej pozycji.


2020.03.25

opublikował:

Nie załapaliście się na krzyżówki z Quebo w kiosku? Nic straconego

fot. Intagram / @quequalitypl

Od wczoraj w kioskach na terenie całej Polski możecie znaleźć magazyn krzyżówkowy „100 panoramicznych” z Quebonafide na okładce. Zdjęcia w mediach społecznościowych potwierdzają, że fani tłumnie ruszyli na poszukiwania wydawnictwa, część jednak zdecydowała się zgodnie z zaleceniami władz pozostać w domach, by nie ryzykować zarażenia koronawirusem. QueQuality ma rozwiązanie dla tych fanów i proponuje im „100 panoramicznych” w formie bonusu do każdego zamówienia w sklepie wytwórni o wartości przekraczającej 50 PLN. – Ilość krzyżówek ograniczona. Po jednej na zamówienie – informuje label.

Oczywiście „100 panoramicznych” można kupić też w sieci od resellerów. Tutaj cena tradycyjnie jest wielokrotnie wyższa niż nominalne 3,5 zł.

Przypominamy, że w tym tygodniu do fanów powinny dotrzeć płyty „Romantic Psycho” Quebonafide. Teoretycznie premiera albumu miała się odbyć 20 marca, ale dopiero tego dnia pracownicy wytwórni odebrali wydawnictwa z tłoczni. „Romantic Psycho” nadal nie ma w serwisach streamingowych i patrząc na wypowiedź Quebo sprzed kilku dni, może nie pojawić się w nich nigdy.

Kochani! Gapa ze mnie! Pomyłka, dzisiaj tłocznia dostarcza płyty do magazynu QueShopu i zaczynamy żmudny etap przygotowania waszych paczek do wysyłki. Wasze preordery trafią do Was pod koniec przyszłego tygodnia. Nie martwcie się, nikt tego albumu nie usłyszy przed wami, a po was tylko ci, którzy będziecie chcieli, żeby usłyszeli – pisał w piątek autor albumu.

Polecane