Niemiecki portal wytyka Sentino zegarek za prawie pół miliona euro

"Skąd 35-latek ma tyle pieniędzy"?


2019.03.28

opublikował:

Niemiecki portal wytyka Sentino zegarek za prawie pół miliona euro

foto: facebook.com

W Polsce Sentino wydaje się być już spalony, ale artysta powoli odbudowuje swoją pozycję w Niemczech. Konflikt z Flerem i jego wytwórnią Maskulin nadszarpnął jego wizerunek, niemniej wygląda na to, że nie ma już po nim śladu.

Raper zwrócił uwagę dużego niemieckiego portalu hip-hopowego Raptastisch zdjęciem opublikowanym na Instastory. Serwis zauważa, że raperzy korzystają z boomu na ten gatunek, szybko bogacąc się na swojej muzyce.

Wraz ze wzrostem zarobków, rosną wymagania. Tacy raperzy jak Farid Bang i Shindy od dłuższego czasu nie są już zadowoleni z Rolexów i przerzucają się na zegarki z wyższej półki. Obaj prezentowali się niedawno z zegarkami marki Richard Mille o wartości około 140 tysięcy euro.

Teraz widzimy kolejnego niemieckiego rapera z zegarkiem Richarda Mille. Były reprezentant Maskulin Sentino prezentuje na Instastory model RM38. Na świecie jest tylko 38 egzemplarzy tego modelu, każdy o wartości 525 tysięcy dolarów, czyli 460 tysięcy euro.

Skąd 35-latek ma tyle pieniędzy? Nikt tego nie wie, ale spekuluje się, że może być kolejnym raperem podpisanym przez AME Kollegah. Dzięki dobrej umowie taki zegarek mógłby być w jego zasięgu. To najdroższy zegarek, jaki widzieliśmy u niemieckiego raperapisze dziennikarz Rapstatisch.

Tagi


Polecane