„Nieobce są ci dragi”. „Tylko miękkie, bardzo proszę” – wygląda na to, że na 50. urodzinach Andrzeja Piasecznego było wesoło

"J***ć biedę, PiS i Konfederację" - słyszymy na jednym z nagrań.


2021.01.08

opublikował:

„Nieobce są ci dragi”. „Tylko miękkie, bardzo proszę” – wygląda na to, że na 50. urodzinach Andrzeja Piasecznego było wesoło

Foto: N. Młudzik / TVP

Andrzej Piaseczny świętował w środę 50. urodziny w gronie przyjaciół, m.in. Nergala i Majki Jeżowskiej. To właśnie z opublikowanych na instagramowym profilu lidera Behemotha nagrań możemy dowiedzieć się, co działo się na imprezie urodzinowej, a działo się sporo.

Nergal relacjonuje m.in. wykonanie piosenki na cześć jubilata. Utwór rozpoczyna wers: „Otwarte masz ramiona na życie, nieobce ci są dragi i picie”, w trakcie którego wkracza bohater wieczoru, zapewniając, że jeśli „dragi” to „tylko miękkie, bardzo proszę”. – Twarde, tylko hera, hera – odpowiada Nergal. W dalszej części nagrania widzimy toast, podczas którego Andrzej Piaseczny krzyczy „J***ć biedę, PiS i Konfederację”.

Sprawdź też: Peja „gratuluje” prezydentowi reakcji na wydarzenia w USA: „Brawo Adrianek”

Andrzej Piaseczny od lat współpracuje z TVP. Wokalista jest obecnie jurorem w programie The Voice Senior. Czy nagrania z imprezy urodzinowej wpłyną na jego karierę w mediach publicznych?

„Always look on the bright side of life” – śpiewa w opublikowanym w stories dziś w południe nagraniu wokalista. Życzymy mu takiej pogody ducha zawsze, nie tylko w urodzinowym tygodniu.

Polecane

Share This