Nieoczekiwani goście specjalni Open’era


2019.06.30

opublikował:

Nieoczekiwani goście specjalni Open’era

fot. P. Tarasewicz

Na nieco ponad tydzień przed rozpoczęciem ubiegłorocznego Open’era, Mikołaj Ziółkowski chwalił się rekordową sprzedażą biletów i karnetów. Wygląda na to, że w tym roku frekwencja będzie nieco gorsza, ponieważ na 72h przed startem imprezy w sprzedaży są jeszcze zarówno karnety jak i bilety jednodniowe.

Tych, którzy do samego końca wahają się, czy jechać w tym roku do Gdyni, organizatorzy kuszą dzisiejszym, bardzo zaskakującym ogłoszeniem. Pierwszego dnia festiwalu w specjalnej strefie dedykowanej „Stranger Things” pojawią się Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, czyli serialowi Lucas i Mike. Aktorzy spotkają się z uczestnikami festiwalu i odpowiedzą na ich pytania. Godzina spotkania zostanie ujawniona wkrótce.

Przypominamy, że w czwartek na platformie Netflix pojawi się trzeci sezon „Stranger Things”.

Open’er Festival 2019 odbędzie się w dniach 3-6 lipca. Wśród gwiazd tegorocznej edycji znaleźli się m.in. The Smashing Pumpkins, Kylie Minogue, Travis Scott, Diplo, Lana Del Rey i wielu innych. Kilka dni temu poznaliśmy rozpiskę godzinową festiwalu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wczoraj na festiwalowej mapie wielu z Was zauważyło nowy symbol, chwilę później dotarły wieści z Hawkins… A dzisiaj jedna z zagadek ma swoje rozwiązanie! Specjalne bilety dla specjalnych gości! Podczas pierwszego dnia (3 lipca) Open’er Festival w strefie @strangerthingstv pojawią się @therealcalebmclaughlin i @finnwolfhardofficial (serialowi Lucas i Mike) i odpowiedzą na kilka Waszych pytań! Godzina spotkania pojawi się… bądźcie czujni. Yesterday you noticed the new symbol on the festival map. Then some of you received the enigmatic message from Hawkins. Now we answer one of the mysteries! @therealcalebmclaughlin and @finnwolfhardofficial will visit Open’er Festival in the @strangerthingstv zone on July 3! Stay tuned for more…

Post udostępniony przez Open’er Festival (@opener_festival)

Polecane