Nietypowe spotkanie duetu OutKast


2018.05.12

opublikował:

Nietypowe spotkanie duetu OutKast

foto: mat. pras.

Cały hip-hopowy świat czeka na powrót OutKast, czyli duetu Andre3000 i Big Boia. Na płytę przyjdzie jeszcze trochę poczekać (o ile w ogóle będzie…), ale raz na jakiś czas, występują razem.

Tym razem ich „powrót” na scenę jest bardzo nietypowy. Raperzy chwilowo „reaktywowali” OutKast na chwilę z powodu… ukończenia szkoły syna Big Boia. 12 maja syn rapera, Andre “Bamboo” Patton II, ukończył Woodward Academy w stanie Georgia.

Teraz rapowanie to dla mnie hobby, ale to nie jest dla mnie jedyna droga. Jeśli jako OutKast nigdy nie zrobimy kolejnego albumu, będę się z tym czuł bardzo dobrze. Kiedy miałem 25 lat, powiedziałem sobie, że nie chcę być 30-letnim raperem. Teraz mam 42 lata i odbieram to w podobny sposób. Czy naprawdę chcę mieć 50 lat i ciągle rapować? Kiedy oglądam innych raperów w moim wieku, chwalę ich, ale ciągle zastanawiam się, skąd czerpią inspiracje. W tym wieku jestem bardziej skoncentrowany na tym, co zamierzam robić za 10 lat. I mam nadzieję, że Bóg nie będzie rapować – powiedział Daddy Fat Sax.

Ostatnią płytą duetu jest „Idlewild” z 2006 roku. Od tamtej pory Big Boi wydał trzy solowe płyty.

Bamboo Got that Paper work !!! @woodwardacademy class of 2018 !!! 🆙 #WithHonors

Post udostępniony przez Big Boi (@therealbigboi)

Congrats Bamboo !!! Class of 2018 ! @woodwardacademy 💪🏽 #PattonBoys

Post udostępniony przez Big Boi (@therealbigboi)


Polecane

Share This