Nietypowy prezent dla KęKę od jednej z polskich marek


2021.06.17

opublikował:

Nietypowy prezent dla KęKę od jednej z polskich marek

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Jeśli śledziliście media społecznościowe KęKę 2020 roku, obok studia z kartonów na pewno rzuciły wam się w oczy puzzle. Uziemiony przez lockdown artysta spędzał z nimi dużo czasu, chwaląc się kolejnymi ukończonymi projektami. Trójmiejska firma Trefl, czołowy producent puzzli na rodzimym rynku, dostrzegł zamiłowanie KęKę i po jego wizycie w programie Winiego wysłał mu prezent – typowy dla siebie, ale nietypowy w kategorii „bonusy od marek dla artystów i celebrytów”.

Drogi Piotrze, cieszymy się, że lubisz układać nasze puzzle, dlatego wysyłamy mały upominek.

Ps. Nie jesteśmy odpowiedzialni za pandemię, ale miło nam, że nasze produkty umiliły ten ciężki czas – napisał do rapera zespół marketingu Trefla.

Trefl umie w marketing – docenia KęKę. – W wywiadzie u Winiego mówiłem, że skoro ceny puzzli podskoczyły w pierwszym lockdownie, to może Trefl jest odpowiedzialny. Jak widać napisali, że to nie ich wina, dziękuję serdecznie za podarek.

Raper pochwalił się prezentami na Instagramie. Jeden w wysłanych do niego zestawów liczy sobie 6000 elementów.

Nie wiem, kiedy ja się za to wezmę, biorąc pod uwagę, że teraz trochę koncertów jest i wziąłem się za aktywność, ale myślę, że te 6000 na jesień, na kolejny lockdown będzie jak znalazł – śmieje się raper, a my trzymamy kciuki, by mimo wszystko obyło się bez lockdownu.

Polecane

Share This