„Nigdy Cię nie zapomnimy”


2009.06.26

opublikował:

„Nigdy Cię nie zapomnimy”

W związku z informacją o śmierci Michaela Jacksona wszystkie stacje należące do MTV Networks Polska zmieniają swój program. Anteny muzyczne prezentować będą twórczość artysty.

Stacje MTV Polska, VH1 Polska, VIVA Polska, MTVNHD, VH1 Classic, VH1 European, MTV European zapraszają do podróży przez świat Michaela Jacksona, jego muzykę, która stała się ważną częścią popkultury. Zapraszamy do oddania się tym wyjątkowym chwilom refleksji i wspomnień o artyście.

„Śmierć Michaela Jacksona to wielka strata dla sceny muzycznej. Był niezwykłym artystą, geniuszem, który gromadził wokół siebie miliony fanów z całego świata. Przekraczał granice kulturowe i artystyczne, tworząc kultową muzykę i ilustrując ją niezwykłymi teledyskami. Jego utwory będą żyć wiecznie. Stacja MTV, której ikoną był Michael Jackson, postanowiła szczególnie uczcić pamięć piosenkarza, dedykując jego pamięci następne kilkadziesiąt godzin swojego programu.” – mówi Agnieszka Kubiak, Senior Manager Music Channels, MTV Networks Polska.

Na stronie internetowej www.mtv.pl ruszyła specjalna sekcja poświęcona artyście, w której internauci umieszczają swoje komentarze. Na wszystkich kanałach muzycznych MTV NP od wczesnych godzin porannych emitowany jest również krótki materiał upamiętniający twórczość zmarłego króla popu.

Polecane

Share This