„Nigdy w czasie swojej kariery nie spędziłem tak wiele czasu w domu” – Ozzy Osbourne szczerze o izolacji


2020.06.18

opublikował:

„Nigdy w czasie swojej kariery nie spędziłem tak wiele czasu w domu” – Ozzy Osbourne szczerze o izolacji

fot. mat. pras.

Ozzy Osbourne mocno podupadł w ostatnich miesiącach na zdrowiu. W 2019 roku przeszedł ciężkie zapalenie płuc oraz zaliczył poważny upadek, a na początku tego roku poinformował, ze zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona. Później przyszła pandemia, a Ozzy znalazł się w grupie wysokiego ryzyka zarażeniem się Covid-19. Sprawy jednak mają się już o wiele lepiej i to dzięki domowej kwarantannie, o czym Osbourne opowiedział w rozmowie show prowadzonego przez jego żonę.

Kwarantanna była dobra dla mojego zdrowia. Odpoczywałem po operacji, którą miałem w zeszłym roku. W czasie swojej kariery nigdy nie siedziałem tak długo w swoim domu. Mogłem lepiej poznać swoją żonę i, muszę przyznać, dała mi trochę w kość – powiedział Ozzy w rozmowie z The Talk – Czuję się coraz lepiej. To powolny proces, ale stopniowo idziemy ku lepszemu – dodał.

SPRAWDŹ TAKŻE: Wojtek Sokół: Jak patrzysz tam gdzie wszyscy, to zobaczysz to co już każdy widział

Były frontman Black Sabbath powiedział także, że nie może się już doczekać dnia, kiedy znów będzie mógł ruszyć w trasę. Przez ostatnie miesiące naładował baterie i czuje głód grania.

Polecane


Share This