„Nikt nie chce się bawić w hip-hop” – Peja wyśmiewa TDF-a


2019.05.22

opublikował:

„Nikt nie chce się bawić w hip-hop” – Peja wyśmiewa TDF-a

fot. Dariusz Myszkowski

Na wydanej 9 maja płycie „Karmagedon” Tede atakuje m.in. Peję, Beteo, Multiego, Numera Raz, Rzepę, Kobrę i Bosskiego Romana. Póki co nie dostaje jednak odpowiedzi na wersy wymierzone w przeciwników. W komentarzach pod jednym z naszych postów na Instagramie Peja napisał, że nie słuchał, więc nie ma szans na odpowiedź, W.E.N.A., którego Tede zaczepił już kilka miesięcy temu w singlu „One Star” zapowiedział wojnę, ale na razie nie kwapi się do odpowiedzi. Pozostali zaatakowani również milczą, a Tede nie ukrywa rozczarowania tym faktem.

Liczyłem, że ktoś odpowie, liczyłem się też z tym, że jedyny, który odpowie to będzie najsłabsze ogniwo w tej całej układance, zahaczony rykoszetem. No ale nikt się nie pofatygował. (…) Myślałem, że pojadę na wakacje na tydzień, pi****nę jakiś mixtape, ale prawda jest taka, że wy się k***a w hip-hop nie chcecie bawić – mówił w rozmowie z Kubą Głogowskim Tede.

Zaczepki na płycie nie spotkały się z odpowiedzią Rycha, ale już powyższy cytat tak. Peja opublikował tę wypowiedź na swoim Instastory, dołączając do niej poniższe zdjęcie oraz emoji.

 

Polecane

Share This