Nine Inch Nails prezentują nowy klip


2018.10.22

opublikował:

Nine Inch Nails prezentują nowy klip

foto: mat. pras.

Nine Inch Nails prezentują nowy koncertowy teledysk zrealizowany do utworu „Ahead of Ourselves”. Wideo jest pamiątką z trasy „Cold and Black and Infinite”.

Po czterech triumfalnych koncertach Nine Inch Nails w nowojorskim Radio City Music Hall, portal Vulture napisał: – „Cold and Black and Infinite” to doświadczenie najwyższego smaku. To także dowód na to, że można stworzyć olśniewające, przyszłościowe nagrania bez konieczności podporządkowania się wytwórni czy ślepego podążania za trendami, że 30 lat od rozpoczęcia kariery wciąż możesz sprzedawać koncerty w wielkich obiektach. Niektóre zespoły podtrzymują się przy życiu poprzez nieustanne przerabianie hitów. Inne chwytają się wszystkiego, co nowe i modne. Nine Inch Nails są zbyt cool, by grać w tę grę, zbyt mądrzy, by popaść w parodiowanie samych siebie i zbyt mocni, by kiedykolwiek zostali wyeliminowani”.

Najnowszy teledysk, zrealizowany z punktu widzenia pierwszej osoby, „Ahead of Ourselves – live and cold and black and infinite”, zabiera nas w sam środek chaosu, który Nine Inch Nails dokonują na scenach podczas wyprzedanych koncertów. Za reżyserię odpowiada Brook Linder.

Trasa „Cold and Black and Infinite” odbywa się w ramach promocji „Bad Witch”, ostatniego wydawnictwa z trylogii, którą zapoczątkowała epka „Not the Actual Events” (2016), a następnie ukazało się „Add Violence” (2017).

Polecane

Share This