Nitro komentuje zaczepkę ze strony Szpaka


2021.01.29

opublikował:

Nitro komentuje zaczepkę ze strony Szpaka

fot. mat. pras.

Kilka dni temu do sklepów trafił nowy album Szpaka zatytułowany „Różowa pantera”. To nie był koniec niespodzianek jakie przygotował raper – w sieci pojawił się świeży numer, który nie znalazł się na albumie. Mowa oczywiście o kawałku „GG Easy”. Znajdziemy w nim m.in. uwagę skierowaną adresowaną do znanego YouTubera, Nitro. „C***a mnie obchodzi, co pie***li NitroZyniak, „widziałeś”? / Widziałem, no w c***u mam, wybacz” – nawija Szpaku. Przy okazji strollował YouTubera na Facebook’u, sugerując, że wygra charytatywną aukcję, którą Nitro wystawił na WOŚP. Przypomnijmy: do wylicytowania jest spędzenie dnia z Nitro oraz przejażdżka jego autem.

SPRAWDŹ TAKŻE: Fan wygrał podwójną wejściówkę na koncert Szpaka i przekazał ją na aukcję WOŚP

Nitrozyniak udzielił wywiadu Wojtkowi Goli i w trakcie rozmowy wyjaśnił przyczyny jego konfliktu z raperem. W trakcie rozmowy przyznał, że streamy czasem trwają nawet do dziesięciu godzin, poruszane są bardzo różne tematy i niektóre wypowiedzi są często wyrwane z kontekstu. Powiedział również, że nie podobało mu się zaczepianie Multiego, a jedyne co zarzucił raperowi to muzyczny regres.

Ja stwierdziłem regres muzyczny. Jedna rzecz też mi się nie spodobała. Szpaku i Multi mniej więcej w tym samym czasie zaczynali, a Szpaku i Paluch robili ciągłe najazdy na Mutliego. Z racji, że Multiego znam to uważam, że nie jest to w porządku. Tylko dlatego, że ktoś się wybija, to inne osoby próbują zarzucić koc i go stłumić. I on stwierdził na tracku, że nie interesuje go moja opinia – powiedział Nitro – Zdziwiłem się, że poszło jakieś nawiązanie, bo nie uważam się za tak istotną osobę, żeby się w ogóle tym przejmował – dodał.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This