Nitro wspomina, jak Sentino chciał kupić pistolet, ale nic z tego nie wyszło

Co wspólnego z tym wszystkim miał Boxdel?


2022.11.28

opublikował:

Nitro wspomina, jak Sentino chciał kupić pistolet, ale nic z tego nie wyszło

Choć Nitro twierdzi, że w sumie nie chowa urazy do Sentino, to kiedy już wypowiada się na jego temat, robi to raczej w negatywnym kontekście. Historia o domniemanej próbie kupna pistoletu wpasowuje się w tę narrację.

Na początku roku Nitrozyniak poleciał do Sentino do Hiszpanii, by nagrać swoją zwrotkę do kawałka „Trójkąt Bermudzki”, w którym pojawił się także Boxdel aka Masny Ben. Twórca opowiada, że kiedy wspólnie z Sentino czekali na Boxdela (który ostatecznie do nich nie doleciał), raper postanowił zaimponować mu gangsterskimi konotacjami. Podczas przejażdżki samochodem Alvarez miał poprosić Nitro, by ten na moment zatrzymał pojazd.

Zatrzymałem się. Szyby były opuszczone z przodu. Dwóch typów stało na rogu. Rozmawiał z nimi, żeby kupić pistolet. Mówi, że potrzebuje pistolet i coś tam, na co oni, że mają, ale używany i że na czysty trzeba poczekać. (…) Zapytałem go później, po co mu ten pistolet, na co on: „Po Boxdelu widać, że lubi się obracać w kryminogennym towarzystwie. Jak tu przyleci, pokażę mu pistole i będzie wiedział, z kim ma do czynienia” – wspominał Nitro.

Polecane

Share This