Nominacje w kategorii Muzyka do TeleKamer 2011


2010.11.03

opublikował:

Nominacje w kategorii Muzyka do TeleKamer 2011

Plebiscyt Telekamery Tele Tygodnia, organizowany przez redakcję magazynu Tele Tydzień odbędzie się już po raz czternasty. W tym roku ogłoszono nominacje w piętnastu kategoriach:

1. Informacje – osobowość

2. Publicystyka – program

3. Komentator sportowy

4. Rozrywka – osobowość

5. Program rozrywkowy

6. Serial codzienny

7. Serial cotygodniowy

8. Aktor

9. Aktorka

10. Kanał filmowy

11. Muzyka

12. Kanał popularno-naukowy i kulturalny

13. Kanał sportowy

14. Kanał dziecięcy

15. Kanał informacyjny i biznesowy

Nas oczywiście najbardziej interesują nominacje w kategorii „Muzyka” – oto one:

1. Agnieszka Chylińska

2. De Mono

3. Ewa Farna

4. Patrycja Markowska

5. Grzegorz Markowski & Ryszard Sygitowicz

Jakieś zaskoczenia? Tylko jedno – pozycja ostatnia: Markowski i Sygitowicz – wydali w tym roku niezłą płytę, ale czy faktycznie byli tak obficie obecni w mediach telewizyjnych by „zasłużyć” na nominację w konkursie na najpopularniejszą osobowość telewizyjną? Pojęcia nie mam, bo zwyczajnie nie oglądam TV. Ale sądząc po częstotliwości i różnorodności kontekstów (często pozamuzycznych) w jakich pojawiała się w mediach drukowanych i internetowych pozostała czwórka nominowanych – więcej wątpliwości mieć nie można. Zatem chyba czeka nas pojedynek Farna – Chylińska?

***

Czytelnicy Tele Tygodnia już od dziś mogą głosować w 15 kategoriach na ulubione gwiazdy telewizji oraz kanały tematyczne na kartach i kuponach załączanych do Tele Tygodnia oraz za pomocą SMS-ów (z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden SMS).

Termin oddawania głosów to 4 stycznia 2011 roku. Kartki i kupony przyjmowane są do 10 stycznia, lecz decyduje data nadania (najpóźniej do 4 stycznia 2010 roku). Nad przebiegiem głosowania czuwa firma Deloitte, a jego wyniki poznamy podczas uroczystej ceremonii Telekamer Tele Tygodnia 2011, która odbędzie się 7 lutego 2011 roku w Teatrze Polskim w Warszawie.

Bezpośrednią transmisję telewizyjną z wydarzenia przeprowadzi Program 2 Telewizji Polskiej.

Polecane

Share This