Nosowska i Miuosh prezentują klip do wspólnego utworu


2019.01.28

opublikował:

Nosowska i Miuosh prezentują klip do wspólnego utworu

fot. mat. pras.

W piątek w serwisach streamingowych pojawił się premierowy utwór Katarzyny Nosowskiej „Joystick”. Artystka zaprosiła do niego Miuosha, kontynuując tym samym współpracę rozpoczętą na płycie „Pop” śląskiego rapera. Teraz „Joystick” doczekał się teledysku, który możecie zobaczyć na kanale Kayaxu. Za jego realizację odpowiadają Tomek Kuczma, Bartosz Lis i Mikołaj Kula.

Świat zewnętrzny każdego dnia dwoi się i troi, żeby złapać za końcówkę motka energii, by ciągnąć i ciągnąć, aż do poczucia całkowitej jej utraty. Często, zbyt często, daję się na to nabrać… Kawałek, który dziś oddajemy w wasze ręce, opowiada o tym, że bezpieczne miejsce mamy w sobie, że warto bywać w sobie jak najczęściej – mówi o premierowym utworze artystka.

Równolegle z premierą singla w sieci pojawiła się wersja deluxe ubiegłorocznego albumu „Basta” wzbogacona nie tylko o nowy utwór, ale także komentarze do poszczególnych piosenek.

„Joysticka” z pewnością nie zabraknie na zbliżającej się trasie koncertowej Na Tłusto i Basta. W lutym i marcu wokalistka i jej zespół wystąpią w ośmiu miastach.

Nosowska na Tłusto i Basta – rozpiska:

08.02 – Wrocław, A2
09.02 – Katowice, MCK
10.02 – Kraków, Studio
16.02 – Gdańsk, Stary Maneż
17.02 – Poznań, Sala Ziemi
27.02 – Warszawa, Torwar
02.03 – Łódź, Wytwórnia
10.03 – Bielsko-Biała, Klimat

Polecane

Share This