„Notes 3D” – wygraj koszulki promujące nowe album TDF`a


2010.11.25

opublikował:

„Notes 3D” – wygraj koszulki promujące nowe album TDF`a

Aby wygrać jedną ze świeżutkich koszulek promujący album „Notes 3D” należy odpowiedzieć na pytanie:

Ile numerów o ciuchach (tzn. buty, koszulki, spodnie i wszelkiego rodzaju gardedoba była temat przewodnim utworu) nagrał w swojej solowej karierze TDF?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 3 grudnia pod adresem konkursy@cgm.pl (w tytuł maila należy wpisać „Tede – koszulki”).

Premiera najnowszej płyty Tede zatytułowanej ‘Notes 3D’ dopiero 9 grudnia, jednak aby umilić fanom czekanie na ósmy solowy album właściciela wytwórni Wielkie Joł marka PLNY Textylia wprowadziła do sprzedaży koszulkę z logo ‘Notes 3D’.

T-shirt dostępny jest w sklepie www.holahola.pl w dwóch kolorach (białym lub czarnym) i zawiera follow up’owy motyw w postaci wszytej od wewnątrz metki z logiem Złotego Albumu ‘Note2’.

Przypominamy, że z okazji premiery płyty ‘Notes 3D’, który promowany jest singlem ‘To jest mój rock’, odbędą się następujące imprezy:

9 grudnia 2010, godz. 17.00 – spotkanie z fanami i podpisywanie przez Tede płyt w sklepie #XXIV przy ul. Koszykowej 24 w Warszawie.

9 grudnia 2010, godz. 22.00 – uroczyste świętowanie wydania albumu ‘Notes 3D’ w Platinium Club (ul. Fredry 6, Warszawa) połączone z wernisażem plakatów poświęconych najnowszej płycie Tede, których autorem jest Bartosz „Zgrywus” Deja, odpowiedzialny również za projekt okładki płyty.

10 grudnia 2010, godz. 21.00 – koncert premierowy w warszawskim Klubie Harlem przy ul. Kolejowej 8/10

Posłuchaj pierwszego singla z płyty „Notes 3 D” – „To jest mój rock” bez cenzury.

Polecane

Share This