Nowa piosenka Beyonce w filmie o siostrach Williams


2021.10.22

opublikował:

Nowa piosenka Beyonce w filmie o siostrach Williams

Nowy utwór Beyonce pojawił się w trailerze filmu „Be Alive”, który jest filmową biografią Sereny i Venus Williams. W obrazie wyreżyserowanym przez Kinga Richarda, w rolę ojca słynny tenisistek wcielił się Will Smith. Siostry Williams zagrają Saniyya Sidney i Demi Singleton. W pozostałych rolach zobaczymy Aunjanue Ellis, Tony’ego Goldwyna i Jona Bernthala. Premiera filmu przewidziana jest 19 listopada. Odbędzie się równocześnie w kinach i na platformie HBO MAX.

Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu Beyonce udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że wkrótce możemy spodziewać się od niej nowej muzyki. Artystka miała pracować nad nią przez ostatnich 18 miesięcy.

– Przy całej izolacji i niesprawiedliwości w ciągu ostatniego roku, myślę, że wszyscy jesteśmy gotowi na ucieczkę, podróżowanie, miłość i śmiech ponownie. Czuję narastający renesans i chcę być częścią pielęgnowania tej ucieczki w każdy możliwy sposób. W studiu jestem od półtora roku (…) Po 31 latach jestem tak samo podekscytowana, jak wtedy, gdy miałam dziewięć lat. Tak, nadchodzi nowa muzyka! – powiedziała Bey w rozmowie z Harper’s Bazaar.

Polecane

Share This