Nowa piosenka Heya


2017.09.14

opublikował:

Nowa piosenka Heya

foto: mat. pras.

Z okazji 25 lecia istnienia zespołu Hey i jubileuszowej trasy Fayrant, artyści przygotowali specjalny prezent dla swoich fanów. Jest nim nowy singiel „gdzie Jesteś, gdzie jestem?”, zapowiadający także dwupłytowy jubileuszowy album zespołu, który pojawi się w październiku nakładem wytwórni Kayax.

Panie, Panowie.. Dziękujemy, że przez tak wiele lat, Nadawaliście sens naszemu istnieniu, wpuszczając do uszu dźwięki i słowa, które wysyłaliśmy w świat. Dziękujemy za otuchę i krytykę, za koncerty, na które Przychodziliście sami, a potem z dziećmi. Dziękujemy za asystowanie nam przy dorastaniu i za to, że my mogliśmy być przy Was gdy mijały kolejne lata. „gdzie Jesteś, gdzie jestem?” to prezent z okazji naszej komitywy. Piosenka na jesień, piosenka sentymentka – mówi Katarzyna Nosowska.

Fayrant to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.

24.11 – Warszawa, Torwar

25.11 – Szczecin, Arena Azoty,

26.11 – Wrocław, Hala Orbita

02.12 – Poznań, Hala Arena

03.12 – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena

06.12 – Kraków, Tauron Arena

08.12 – Katowice, Spodek

 

 

Polecane

Share This