Nowa piosenka i klip Young Igiego


2018.08.13

opublikował:

Nowa piosenka i klip Young Igiego

foto: kadr z wideo

Na kanale Young Igiego pojawił się teledysk do premierowego utworu „Nemo”. Raper zapowiada tą piosenką nową, planowaną na jesień tego roku płytę. Producentami „Nemo” są 2K i Michał Graczyk, za miks i master kawałka odpowiada Nerwus. Jednym z miejsc, w których Young Igi kręcił nowy teledysk, jest wrocławski ogród zoologiczny.

Na początku sierpnia w sieci pojawił się teledysk do piosenki „Cały świat” duetu producenckiego MIYO z gościnnym udziałem Young Igiego. Klip możecie zobaczyć na tej stronie. Wedle zapowiedzi Mafii Mike’a i Johnny’ego Blacka, planowany na ten rok album będzie “rewolucyjny projektem, który wniesie sporo świeżych brzmień do polskiego hip-hopu oraz szeroko pojętej muzyki elektronicznej”. Do tej pory MIYO dali się poznać m.in. jako twórcy utworu “Uzależniony” Smolastego, dla którego wyprodukowali cały nadchodzący album.

 

 

„Dzisiaj mogę być dużym imieniem, jutro może mnie nie być”

Young Igi jest przykładem błyskawicznej kariery w polskim rapie. Autor albumu “Trappist” może się pochwalić milionowymi wyświetleniami na YouTube, jego wydany w listopadzie krążek był notowany na OLiS. Podczas niedawnej transmisji na żywo na Instagramie Igi mówił m.in. o swojej pozycji na rynku i coraz lepszej kondycji polskiego rapu.

Jestem w szoku jak polska muzyka się rozwija. Polska rapowa muzyka. Strasznie dużo pieniędzy się pojawia. W końcu. W muzyce w ogóle, nie mówię personalnie, tylko w całej branży, co jest zajebiste. Jest więcej pieniędzy, więcej prze***anych projektów. Niech to idzie tak dalej – ocenił Young Igi.

Artysta zauważył, że poza większymi pieniędzmi na scenie robi się też coraz większa konkurencja. – Na rynku robi się straszny przemiał. Dzisiaj mogę być dużym imieniem, jutro może mnie nie być. I teraz ma tak każdy. Z dnia na dzień możesz być prze***anym typem albo gównianym typem. To jest loteria. Możesz się starać, kupę czasu poświęcać, żeby siedzieć w studio i nie gwarantuje ci to, że będziesz miał przejebany numer i że siądzie ludziom, bo to wy decydujecie w końcu. To jest hit dla mnie – zakończył.

Polecane

Share This