Nowa piosenka Viki Gabor na charytatywnej składance

Wydawnictwo jest już dostępne.


2020.05.25

opublikował:

Nowa piosenka Viki Gabor na charytatywnej składance

fot. mat. pras.

Do sieci sklepów Biedronka trafi składanka „Śpiewajmy razem” zawierająca największe hity młodych gwiazd w wersjach studyjnych oraz karaoke. Na wydawnictwie znajdziemy również premierowy, niewydany nigdzie wcześniej singiel Viki Gabor „Still Standing”!

Wydawnictwo „Śpiewajmy razem” w cenie 9,99 PLN trafi do ponad 3000 sklepów sieci Biedronka i będzie dostępne od 25 maja do 6 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Część dochodu ze sprzedaży płyty zostanie przekazana fundacji Siepomaga z przeznaczeniem na wsparcie szpitali w okresie walki z koronawirusem.

Na składankę, przygotowaną przez Universal Music Polska we współpracy z Rzecznikiem Praw Dziecka Mikołajem Pawlakiem, trafiły największe hity młodych gwiazd: Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, Viki Gabor, 4Dreamers i Marcina Maciejczaka. Nie lada gratką jest zupełnie premierowa, niewydana nigdzie wcześniej piosenka Viki Gabor „Still Standing”. Pełna tracklista poniżej.

Wydawnictwo „Śpiewajmy razem” to kontynuacja akcji koncertów i live’ów na Instagramie, które młode gwiazdy Universal Music Polska przygotowały przy wsparciu Rzecznika Praw Dziecka.

Współpraca Universal Music Polska z siecią Biedronka i Rzecznikiem Praw Dziecka dowodzi, że nawet w tak nietypowym i trudnym okresie warto poszukiwać niestandardowych rozwiązań i tworzyć nowe produkty. Składanka „Śpiewajmy razem” świetnie wpisuje się w aktualne trendy, umożliwiając bezpieczną, domową rozrywkę przy muzyce ulubionych wykonawców. Jednocześnie jej zakup wspiera cel charytatywny, pozwalając nabywcom na włączenie się w walkę z koronawirusem – komentuje Maciej Kutak – CEO Universal Music Polska.

Nasza wspólna akcja Domowe Granie pomogła tysiącom dzieci ciekawie i pożytecznie spędzić czas. Była zabawa i nauka o prawach dziecka. Ogromnie się cieszę, że akcja ma swój kolejny mocny akcent. To wspaniała płyta naładowana pięknymi piosenkami i pozytywną energią. Każdy, kto będzie ją miał, pomoże dzieciom w szpitalach – zachęca Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Płyta „Śpiewajmy razem” to kolejne działanie sieci Biedronka, które ma na celu pomoc w walce ze skutkami pandemii. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły działań, które mogą temu służyć. Biedronka zorganizowała już specjalne programy wsparcia dla seniorów i małych polskich przedsiębiorców. Dla naszych klientów „Śpiewajmy razem” ma jeszcze jedną zaletę: to propozycja sympatycznej rodzinnej rozrywki, tak cennej w tym trudnym czasie – mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji w sieci Biedronka.

„Śpiewajmy razem” – lista utworów:
1. Viki Gabor – GETAWAY
2. Roksana Węgiel – Dobrze jest jak jest
3. Zuza Jabłońska – Wisła
4. Marcin Maciejczak – Jak gdyby nic
5. 4Dreamers – Inapropo
6. Viki Gabor – GETAWAY (karaoke)
7. Roksana Węgiel – Dobrze jest jak jest (karaoke)
8. Zuza Jabłońska – Wisła (karaoke)
9. Marcin Maciejczak – Jak gdyby nic (karaoke)
10. 4Dreamers – Inapropo (karaoke)

Bonus:

11. Viki Gabor – Still Standing

Polecane

Share This