Nowa piosenka ZAZ


2018.09.09

opublikował:

Nowa piosenka ZAZ

foto: Katarzyna Kalisz

Uwielbiana w Polsce francuska wokalistka ZAZ udostępniła przedsmak długo oczekiwanej przez fanów czwartej studyjnej płyty. Utwór „Qué vendrá” krążek „Effet Miroir”, którego premiera odbędzie się już 16 listopada 2018 roku. Niezwykle popularna w naszym kraju francuska artystka śpiewa w nowym utworze zarówno w swoim ojczystym języku jak i po hiszpańsku.

Z mojej perspektywy to utwór o tym, jak idziemy przez życie. Tytuł jest odbiciem ostatnich ośmiu lat, które spędziłam na koncertach w różnych częściach świata i przypomina mi o wszystkich spotkaniach i naukach, które mi się w tym czasie przydarzyły. »Qué vendrá« można przetłumaczyć z hiszpańskiego na »co będzie, to będzie. Tekst mówi o tym, aby brać życie takim, jakie jest i niczego nie żałować – mówi o utworze ZAZ.

Obdarzona wyjątkowym głosem i swobodnie poruszająca się między jazzem, popem, soulem i piosenką francuską Isabelle Geffroy, jak naprawdę nazywa się ZAZ, jest obecnie najpopularniejszą piosenkarką we Francji i najbardziej znaną francuską piosenkarką na świecie. Od 2010 roku, kiedy premierę miał przebój „Je veux”, sprzedała ponad 4 mln albumów i wystąpiła na pięciu kontynentach. Przy ostatniej studyjnej płycie, wydanej w 2014 roku „Paris”, ZAZ współpracowała między innymi z Quincym Jonesem, Charlesem Aznavourem i Pablo Alboránem.

Każda z trzech płyt Francuzki pokryła się u nas platyną („Recto Verso”) albo podwójną platyną („ZAZ” i wspomniana „Paris”). Artystka wielokrotnie koncertowała w Polsce i za kilka miesięcy powróci do nas ponownie, aby promować zapowiedzianą na jesień płytę. Piosenkarka wystąpi 22 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze i dzień później w Tauron Arenie Kraków.

 

Tagi


Polecane

Share This