Nowa płyta Ciry już w sklepach. Wersja deluxe z okładką imitującą… lustro


2014.06.16

opublikował:

Nowa płyta Ciry już w sklepach. Wersja deluxe z okładką imitującą… lustro

W sklepach muzycznych na terenie całego kraju pojawiła się najnowsza płyta Ciry pt. „Niewidzialny celebryta”. Album promowany singlami „Smutna królowa”, „Ożywcza bryza” oraz „Samotny autostopowicz” to trzeci krążek w dorobku Ciry z legalną dystrybucją.

Warto zwrócić uwagę na wersję preorderową albumu, która różni się od normalnej wersji płyty frontem okładki. Album w wersji deluxe z www.preorder.pl został wykonany z materiału imitującego… lustro.

Koszty wyprodukowanie okładki płyty Ciry w wersji „lustrzanej” były spore(…), ostatecznie jednak, po ujrzeniu gotowej fizycznej płyty, możemy być dumni z takiego wydania. Było warto – usłyszeliśmy w Step Records. Pierwsze opinie słuchaczy pokrywają się z słowami opolskiego labelu.

Album „Niewidzialny Celebryta” w wersji deluxe został wytłoczony w nakładzie 500 szt. Wersja normalna zawiera tradycyjną, białą okładką przedstawiającą rysunki Ciry. Zarówno wersja deluxe jak i normalna zawiera książeczkę z tekstami utworów oraz autorskimi rysunkami Michała „Ciry” Ciruka.

Album w wersji LTD zamówisz pod tym linkiem.

{sklep-cgm}

Tagi


Polecane

Share This