Nowa płyta Jetlagz w drodze

"Wiadomo że środek lata ale to nie znaczy że nic nie robimy".


2018.07.31

opublikował:

Nowa płyta Jetlagz w drodze

foto: mat. pras.

Duet Jetlagz, czyli Kosi i Łajzol, pracuje nad nową płytą. Album będzie następcą doskonale przyjętego debiutu członków JWP/BC, czyli „WSK8OFMND”.

Dzisiaj na fanpage’u raperzy napisali krótki komunikat o pracach nad albumem. Kosi i Łajzol poprosili także poprosili o wysyłanie beatów.

wiadomo że środek lata ale to nie znaczy że nic nie robimy. Nagrywamy drugi album JETLAGZ i jeśli masz zajebistą muzykę/bity dla nas to ślij na [email protected] ELO (pisownia oryginalna) – napisano na Facebooku grupy.

1 grudnia 2017 roku duet Jetlagz wydał swój debiutancki album. Płyta zatytułowana „(WSK8OFMND)” ukazała się nakładem Of Label/RHW Records.

Jetlagz z własną… aplikacją

Kosi i Łajzol, czyli warszawski duet Jetlagz, postanowili zrobić bardzo nietypową niespodziankę dla swoich fanów. Duet pozwala im poczuć smak klipu “Roppongi Boys” na własnej skórze, dzięki specjalnej aplikacji. Aplikację można sprawdzić pod tym linkiem. Zasada działania jest bardzo prosta – wystarczy posiadać aplikację Facebooka i dobry aparat w smartfonie, żeby na chwilę przenieść się do innej rzeczywistości.

Klip do utworu “Roppongi Boys” jest bardzo innowacyjny. Jest to dzieło motion designera Bartka Kalinowskiego oraz kreatywnego studia animacji Televisor. Teledysk został wyprodukowany w środowisku 3D i bazuje na słynnej technologii motion capture. Ta pozwoliła na bardzo precyzyjną rejestrację ruchów raperów. Do zarejestrowanego ruchu Bartek Kalinowski zaprojektował wirtualne stroje, a następnie zasymulował pracę poszczególnych tkanin.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Tagi


Polecane