Nowa płyta Kanye Westa jesienią


2014.07.23

opublikował:

Nowa płyta Kanye Westa jesienią

W rozmowie z GQ Magazine Kanye West przyznał, że jeszcze w tym roku wyda następcę ubiegłorocznego krążka „Yeezus” (pod tym linkiem  znajdziecie recenzję autorstwa Karola Stefańczyka).

W ciągu kilku najbliższych tygodni poznamy singiel – „All Day”. Cały krążek trafi do sprzedaży jesienią. To będzie prawdopodobnie wrzesień lub październik. Może listopad – deklaruje Kanye. Chciałem wydać to w czerwcu, podobnie jak „Yeezus”, ale byłem zajęty pracą dla Adidasa, no i oczywiście opiekowałem się swoim dzieckiem.

Raper uchylił rąbka tajemnicy odnośnie zawartości płyty. Jeśli chodzi o „All Day”, znajdzie się tam kilka linijek w stylu Jaya Z, choć oczywiście samego Jaya w tym kawałku nie będzie. Mówię w nim: „All day, nigga, it`s Ye, nigga. Shopping for the winter, it`s just May, nigga. Ball so hard, man, this shit cray, nigga. You ain`t getting money unless you got eight figures”. Prawda, że Jay mógłby to powiedzieć? – pyta retorycznie West. Czy możemy spodziewać się albumu w stylu „Yeezus”? Moja twórczość jest jak wahadło, czasem w ciągu chwili odwraca się w drugą stronę.

Pierwsze fragmenty nowego materiału powstały już trzy lata temu, w trakcie prac nad wspólnym krążkiem Westa i Jaya Z „Watch The Trone”. Pierwsze linijki napisałem tutaj w Mercer, przy okazji pracy nad kawałkiem „Niggas In Paris” – wspomina Kanye.

{reklama-hh}

Polecane

Share This