Nowa płyta Kylie Minogue – posłuchaj przed premierą


2014.03.12

opublikował:

Nowa płyta Kylie Minogue – posłuchaj przed premierą

O brzmienie nowych kompozycji Kylie zadbali wybitni specjaliści w tej dziedzinie, choćby Pharrell Williams, Greg Kurstin, Metrophonic, Cutfather, MNEK i Ariel Rechtshaid. Dostępna będzie również wersja deluxe krążka, a znajdą się na niej dwie dodatkowe piosenki – „Mr President” i „Sleeping With The Enemy”.

O pracy nad następcą wydanego w 2010 roku krążka „Aphrodite” Kylie Minogue, będąca też jurorką/trenerką w angielskiej i australijskiej wersji show „The Voice”, mówi następująco: „To była naprawdę zakręcona historia, ale bardzo mi się podobała. Przechodziłam wtedy wiele zmian w życiu, zaczynałam nowe rzeczy. Bardzo cieszą mnie tak pozytywne reakcje na „Into The Blue”. Nie mogę się doczekać aż posłuchacie reszty utworów”.

Płytę promuje singiel „Into The Blue” i reakcje na niego są na całym świecie wprost ekstatyczne. „Kylie powraca, by uratować muzykę pop” – twierdzi „Huffington Post”. „Kylie zawsze wiedziała, co trzeba zrobić, aby rządzić na parkiecie” – konstatuje recenzent serwisu Muumuse.com. Recenzent serwisu Popjustice przyznał singlowi notę 9 na 10. Już wiadomo, że piosenka „Into The Blue” pojawi się w paru remiksach. Przygotują je Vanilla Ace, Roger Sanchez oraz Patrick Haggenar.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This