Nowa płyta Power of Trinity już w sklepach


2014.09.09

opublikował:

Nowa płyta Power of Trinity już w sklepach

Trzecia płyta zespołu Power of Trinity – „Legorock” – właśnie trafiła do sklepów. Jest to eklektyczny, piosenkowy album, inspirowany popkulturą, zabawkami i budowaniem życia z „klocków”. Piosenki na płytę powstawały w Łodzi i Warszawie. Za produkcją następcy przebojowego „Loccomotiv” stoi Agim Dżeljilji znany m.in. z formacji Oszibarack. Za okładkę odpowiedzialny jest Kuba „Hakobo” Stępień jeden z 50 najlepszych grafików w Europie. Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo był utwór „Gorzki ja”. Drugim singlem jest utwór „Poniedziałek”, do którego właśnie powstaje teledysk.

Power of Trinity to rockowy zespół z Łodzi. Ich drugi album „Loccomotiv” zyskał bardzo pozytywne recenzje, a single z płyty („Chodź ze mną”, „Wagonowa Love”, „Ręce”), znalazły się wysoko w notowaniach radiowych list m.in. Eski Rock, Antyradia, czy radiowej Trójki. Teledysk do utworu „Chodź ze mną” obejrzało ponad trzy miliony widzów na YouTube.

Zespół ma na swoim koncie występy na najważniejszych polskich festiwalach – Jarocin Festiwal, Seven Festival, Orange Warsaw Festival, Impact Festival – oraz prestiżowe nagrody: Nagrodę Publiczności festiwalu w Jarocinie, Grand Prix Orange Warsaw Festival, tytuł Łódzkiej Płyty Roku 2012 Gazety Wyborczej.

Polecane

Share This