Nowa płyta RAU już w sklepach

Artysta prezentuje "MISTRZA_SZTUKI.".


2018.10.19

opublikował:

Nowa płyta RAU już w sklepach

foto: mat. pras.

Gdy RAU zaprasza na trip, to wiedz, że będzie co najmniej tak grubo jak z Hunterem Thompsonem na wypadzie do Las Vegas. Jednak zamiast niezliczonych używek RAU proponuje skondensowaną ultra-pigułę pod nazwą „MISTRZ_SZTUKI.”. Drugi album artysty właśnie trafił do sprzedaży. Na stronie artysty wciąż można zamawiać wersję preorderową wzbogaconą o płytę „ZERO_WASTE.“. W trackliście znajdziecie takie utwory jak “W!NKO.”, “DZIŚ NIE.”, “ŚMIESZNY GRZYB.” oraz kilka premierowych numerów.

„MISTRZ_SZTUKI.” to strumień świadomości, który prezentuje skrzywioną wizję świata widzianą moimi oczami. W dużym skrócie jest to historia o wzlotach i upadkach człowieka, który pokazuje środkowy palec całemu światu i postanawia wszystko robić sam” – mówi producent, raper, wokalista, twórca klipów, okładki czyli po prostu człowiek orkiestRAU. Najnowsze dzieło warszawskiego muzyka to bardziej urozmaicona kontynuacja stylu znanego z „Konkretnej rozrywki”. Proces powstawania płyty to historia zakłóceń i kataklizmów spadających na głowę artysty – co nadało emocjonalny przekaz całości albumu.

Na najnowszej produkcji RAU zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości. Znany z autoironii i dystansu do siebie raper, wprowadził również mroczne, a nawet osobiste utwory opowiadające o potyczkach z otaczającą nas technologią i przemysłem.

Poza tym, komentuje wszystko co go wkurza – czyli praktycznie wszystko. Stylistyka muzyczna mocno wchodzi w rejony elektroniki, techno i okazjonalnie trapu, wszystko jednak w typowej dla RAU-a oryginalnej konwencji. Na płycie usłyszymy takie osobistości jak Żyto, Adi Nowak, Kapota oraz Frosti Rege. Artysta wydaŁ materiał samodzielnie, korzystając ze wsparcia dystrybucyjnego Asfalt Records.

Polecane