Nowa płyta Rihanny? „Nie będziecie rozczarowani”


2020.08.15

opublikował:

Nowa płyta Rihanny? „Nie będziecie rozczarowani”

fot. P. Tarasewicz

Fani Rihanny już piąty rok czekają na następcę „ANTI”. Już dwa lata temu w sieci pojawiły się informacje sugerujące, że artystka nagrała na potrzeby nowego krążka 500 piosenek. Wówczas dowiedzieliśmy się także, że Rihanna chce zaskoczyć słuchaczy, kierując się w stronę muzyki reggae.

Dziewiątej płyty Rihanny jak nie było, tak nie ma. Artystka w kwietniu powiedziała, że ma na głowie ważniejsze rzeczy niż nagrywanie i publikowanie materiału, ponieważ „próbuje ocalić świat”, z drugiej strony jednak niedawno wyznała, że cały czas pracuje nad nową muzyką. Co z tego wyjdzie? Artystka skomentowała sprawę swojego krążka w wywiadzie dla Entertainment Weekly.

Sprawdź też: Rihanna: „W przeciwieństwie do waszego prezydenta próbuję ocalić świat”

Cały czas pracuję nad nową muzyką. Wydam ją wtedy, kiedy będę czuła, że jest gotowa. To się w końcu stanie i wtedy nie będziecie rozczarowani. Warto czekać. Nie wydam nowych utworów tylko dlatego, że ludzie czekają. Skoro tak daleko zaszłam, to zrobię to tak, aby cierpliwość wszystkim się opłaciła – zapowiedziała artystka.

Choć na nowe utwory Rihanny musimy jeszcze poczekać, nie oznacza to, że artystka nie pojawia się gościnnie u innych. Przypominamy wydany w marcu numer „Believe It” z nowej płyty PARTYNEXTDOORA „Partymobile”.

Źródło: Vanity Fair

Polecane


Share This