Nowa płyta Taco Hemingwaya? „Będzie kozacka”


2019.04.18

opublikował:

Nowa płyta Taco Hemingwaya? „Będzie kozacka”

Foto: P. Tarasewicz

„Osiemnasty mnie wykończy, chyba w dziewiętnastym przerwa” – deklarował w kawałku „Cafe Belga” Taco Hemingway. Wygląda jednak na to, że przerwy nie ma i raper szykuje nowy materiał.

W sieci od czasu do czasu pojawiają się sygnały sugerujące, że Taco może zaskoczyć nas w tym roku nowym krążkiem lub epką. W lutym na instagramowym profilu Studia Nagrywarka pojawiło się zdjęcie rapera z podpisem mówiącym o „nagrywaniu tajemniczych projektów”.

Taco pojawił się już wprawdzie w tym roku na płytach Sokoła oraz Catz ‚n Dogz, niemniej wydaje się, że pracownik studia miał na myśli coś innego. Tym bardziej, że do sieci wyciekł również fragment niepublikowanego wcześniej kawałka artysty. Wytwórnia Asfalt Records doprowadziła do usunięcia go z YouTube’a, ale snippetu wciąż można posłuchać na Instagramie.

Czy nowa płyta autora „Cafe Belga” faktycznie już powstaje? Wygląda na to, że tak i znów zawdzięczamy tę wiedzę Studiu Nagrywarka. Na zadane na Instagramie pytanie, kiedy ukaże się nowa płyta Taco, osoba odsługująca  profil Nagrywarki odpowiada: – Tajemnica 🙂 ale będzie kozacka.

Polecane

Share This