Nowa płyta Tede w sklepach 9 grudnia


2010.11.18

opublikował:

Nowa płyta Tede w sklepach 9 grudnia

Ósmy solowy album Tede zatytułowany „Notes 3D” pojawi się w dobrych sklepach muzycznych już 9 grudnia 2010 roku. Jak sam artysta mówi o tej płycie: Na „Notesie 3D” pojawią się takie utwory, jakich nikt po mnie się nie spodziewa. Singlowy „To jest mój rock” to dopiero wierzchołek góry lodowej.


Z tej okazji wytwórnia Wielkie Joł oraz agencja New Zenith Promotion zapraszają na trzy wydarzenia:

w dniu premiery – w czwartek, 9 grudnia o godzinie 17:00 w warszawskim sklepie #XXIV, mieszczącym się przy ul. Koszykowej 24, odbędzie się spotkanie z Tede. Każdy będzie miał okazje kupić najnowszą płytę i okolicznościową koszulkę PLNY Textylia, a także zdobyć autograf Tede, Sir Michu i innych artystów, którzy pojawią się na nadchodzącej produkcji.

Po tym spotkaniu, wieczorem 9 grudnia, od godziny 22:00 zapraszamy wszystkich na uroczyste świętowanie wydania kolejnej płyty najpopularniejszego polskiego rapera. Impreza z tej okazji odbędzie się w Platinium Club przy ul. Fredry 6 w Warszawie, gdzie wyeksponowana jest Złota Płyta za poprzedni album Tede „Fuck Tede/Glam Rap”.

Następnego dnia, w piątek 10 grudnia, Tede zagra pierwszy premierowy koncert z okazji ukazania się płyty „Notes 3D”. Harlem to drugi zaprzyjaźniony z artystą klub, w którym wisi Złota Płyta za zeszłoroczny album zatytułowany ‘Note2’. Wejście na koncert od 21, bilety w przedsprzedaży 20 zł, a w dniu koncertu 25 zł.

Więcej informacji na temat koncertu: http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=119837421414419.

Więcej informacji na oficjalnej stronie wytwórni Wielkie Joł: www.wielkiejol.com

Tagi


Polecane

Share This