Nowa płyta Young Thuga już jutro


2018.08.15

opublikował:

Nowa płyta Young Thuga już jutro

foto: mat. pras.

Young Thug w najbliższy czwartek, 16 sierpnia, wyda swój nowy album „Slime Language”. Na płycie gościnnie pojawią się Lil Uzi Vert, Jacques, Tracy T, Gunna i Lil Baby.

Raper na początku tego roku niespodziewanie wydał EP-kę „No Evil”, na której pojawili się m.in. Nicki Minaj i 21 Savage. Ostatnim solowym albumem Thuggera jest „Beautiful Thugger Girls”, który ukazał się w 2017 roku.

Slime Language dropping THIS THURSDAY 8/16! Who’s ready? 🐍🔥

Post udostępniony przez Young Thug (@youngthug)

Young Thug ma nową ksywkę

Bawiliście się, kiedy Diddy zmieniał ksywkę na Love ewentualnie Brother Love? Jeśli tak, teraz będziecie się bawić jeszcze lepiej, bowiem Young Thug postanowił przebić starszego kolegę ze sceny. – Zmieniam swoje imię na SEX, od teraz mówcie na mnie SEX!!! – napisał na Twitterze artysta.

To nie pierwszy raz kiedy Jeffery Lamar Williams zmienia pseudonim. W 2016 roku zdezorientował publiczność zmieniając pseudonim na JEFFERY, żeby później nazwać się No, My name is JEFFERY. Ostatecznie wrócił jednak do Young Thuga.

“On już nie będzie po tym tworzył muzyki”

Young Thug niedawno potwierdził dwie ważne rzeczy – opowiedział o swoich wokalach w utworze “This is America”, a także ostatnim albumie Childisha Gambino. Czyżby autor hitowego singla rzeczywiście miał odejść na emeryturę? Według Thuggera tak.

Powiedział, że ma dla mnie piosenkę na swój ostatni album – zdradził Thugger. – Jestem na jego ostatnim albumie, to jest szalone. On już nie będzie po tym tworzył muzyki – dodał.

Utwór “This Is America” ​​przyciąga uwagę całego świata. Piosenka ma teraz prawie 370 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Polecane

Share This