Nowe oblicze Alberto: „Mocniej, ale z kulturą”


2021.02.04

opublikował:

Nowe oblicze Alberto: „Mocniej, ale z kulturą”

fot. mat. pras.

Na początku roku Alberto zapowiadał, że jeszcze w styczniu w sieci pojawi się jego nowy singiel „Z bratem zarabiam papier”. Piosenka do tej pory nie ujrzała światła dziennego, dostaliśmy natomiast singiel „Wuwua” Josefa i Malika Montany. Fani nadal czekają na obiecany kawałek, tymczasem Albert już zapowiada kolejną kooperację – tym razem z mieszkającą w Warszawie wokalistką Vee.

Booom!! Niebawem towar z tą uroczą panią wjedzie na peron, mordeczki. Będziecie mogli tam usłyszeć mnie w nieco innej odsłonie – mocnej, ale z kulturą. A wokal Saveesy przyprawi was o dreszcze. Bądźcie czujni – zapowiedział Alberto.

Z instagramowego profilu Vee dowiadujemy się, że piosenka będzie nosiła tytuł „Inni” i usłyszymy w niej kogoś jeszcze. Kogo? Tego na razie artyści nie zdradzają.

Sprawdź także: Malik Montana wprowadza na scenę kolejnego podopiecznego. Czy powtórzy sukces Alberto?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Vee (@saveesy)

W styczniu Alberto wywołał wśród odbiorców spore poruszenie, deklarując, że gdyby nie pandemia, podbiłby już rodzimy rynek.

Gdyby nie farmazon Covid-19 i obostrzenia, to bym zdominował rap grę w PL – zapowiedział podopieczny Malika Montany. Szef GM2L odniósł się do tych słów, pisząc:

– Inshallah (jeśli Bóg pozwoli – przyp. red.) zdominuje, czas pokaże. Jeśli tak czuje, to tak może być. Jeśli czujesz, to znaczy, że możesz i tyczy się to wszystkiego – czy to sportu, czy muzyki, czy innych dziedzin. Potęga ludzkiego umysłu do dziś w pełni niezbadana. Jeśli masz marzenie, to je realizuj i nie pozwól nikomu powiedzieć, że czegoś nie jesteś w stanie albo nie możesz.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This