Nowe piosenki Davida Bowiego? „Wkrótce”


2014.07.18

opublikował:

Nowe piosenki Davida Bowiego? „Wkrótce”

W styczniu ubiegłego roku David Bowie zaskoczył fanów publikując po dekadzie milczenia singiel „Where Are We Now?”. W marcu pojawiła się płyta „The Next Day”, pierwsza od czasu wydanej w 2003 roku „Reality”. Wiele wskazuje na to, że artysta nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

To miasto jest obecnie znacznie lepsze od tego, w którym byliście rok temu – napisał David Bowie. „Tym miastem” jest oczywiście Londyn. W dalszej części wiadomości czytamy: Pamiętajcie, by tańczyć, tańczyć, tańczyć. Potem usiądźcie na chwilę, wydziergajcie coś (artysta używa słówka „knit” – przyp. red.), następnie podnieście się i pobiegajcie dookoła. Zróbcie to. Kocham Was. Więcej muzyki wkrótce. David. Oświadczenie odczytano podczas imprezy charytatywnej towarzyszącej obchodom 50-lecia działalności artystycznej artysty. Sam Bowie nie pojawił się na imprezie, jednak jego manager potwierdza, że oświadczenie pochodzi bezpośrednio od artysty. Pozostaje jedynie czekać i mieć nadzieję na potwierdzenie tych słów.

 Polecamy biografię Davida Bowiego autorstwa Paula Trynki. Zamów „Starman. Człowiek, który spadł na ziemię” na stronie sklep.cgm.pl.

Polecane

Share This