Nowe piosenki The Subways


2011.06.28

opublikował:

Nowe piosenki The Subways

Jedną z gwiazd tegorocznego Festiwalu w Jarocinie (15-17 lipca) będzie zespół The Subways. Na oficjalnej stronie formacji pojawił się link pod którym można ściągnąć nowy, doskonały singiel grupy zatytułowany „It`s A Party”.

Przebojowa piosenka bez wątpienia zabrzmi na żywo podczas występu Brytyjczyków w Jarocinie. W trakcie koncertu spodziewać można się także innych nowych numerów pochodzących z albumu „Money And Celebrity”, którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku. Producentem albumu jest jeden z najwybitniejszych angielskich producentów wszech czasów – Stephen Street. To człowiek odpowiedzialny za brzmienie krążków między innymi legendarnych The Smiths czy formacji Blur.

Przypomnijmy, że tylko do końca czerwca można nabywać tańsze bilety oraz karnety na Festiwal w Jarocinie (15-17 lipca).

Karnety kosztują 120 zł do końca czerwca oraz 130 zł od 1 lipca. Bilety jednodniowe kosztują 79 zł do końca czerwca oraz 89 zł od 1 lipca.

Wejściówki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Do tej pory sprzedano więcej karnetów na imprezę niż rok temu o tej samej porze.

W Jarocinie w tym roku pojawią się między innymi formacje Apocalyptica, Anti Flag, Bad Religion, The Subways, Dżem, Myslovitz czy Armia. Bilety oraz karnety w sprzedaży na patefon.pl, bilety24.pl, ticketpro.pl oraz eventim.pl, a także w Jarocińskim Ośrodku Kultury oraz punktach poznańskich: CIM, Rock Long Luck, Carton Shop oraz Gazeta Cafe.

Szczegóły na www.jarocinfestiwal.pl.

Polecane

Share This