Nowe twarze i transfery na XX-lecie Asfalt Records


2018.09.20

opublikował:

Nowe twarze i transfery na XX-lecie Asfalt Records

foto: P. Tarasewicz

8 października wytwórnia Asfalt Records skończy 20 lat. To właśnie tego dnia 1998 roku Marcin Grabski aka Tytus zarejestrował swoje przedsiębiorstwo. Warszawski label szykuje z okazji okrągłej rocznicy sporo niespodzianek.

Głównym punktem obchodów urodzin będzie koncert-festiwal, który odbędzie się 15 grudnia w stołecznym klubie Progresja. Pełny line-up poznamy wkrótce, ale wytwórnia deklaruje, że nie będzie w nim większych niespodzianek. W czasie imprezy czynne będzie specjalne stoisko Asfalt Shop, na którym znajdziecie wiele trudno dostępnych płyt z katalogu wytwórni.

Z okazji urodzin ukaże się również kompilacja “Asfalt 20”, na której znajdą się wybrane nagrania z historii wytwórni oraz jedna niespodzianka dla słuchaczy. Płyta będzie dystrybuowana w oryginalny sposób – będzie można ją nabyć, ale można też będzie otrzymać ją za darmo przy zakupie dwóch innych płyt z katalogu Asfalt Records w sklepie wytwórni, salonach Empik oraz na empik.com.

Asfalt Records wydaje aktualnie płyty O.S.T.R.-a, Taco Hemingwaya, Otsochodzi, Rasmentalismu, Flirtini i Adiego Nowaka. W tym roku w szeregach wytwórni ma się pojawić kilka nowych twarzy. Label ma też zakontraktować artystów nagrywających dotychczas dla innych wydawnictw.

 

Polecane

Share This